WAŻNE OGŁOSZENIE!

Witamy wszystkich serdecznie, mamy dla Was świetną informację! Jako Schalke 04 Fan Club Polen chcemy zorganizować nasz pierwszy wspólny wyjazd na mecz Bundesligi.

Naszym wspólnym wyborem padł VfL Wolfsburg. Mecz ten odbędzie się 17. marca o godzinie 18:30 w Wolfsburgu. Jest to sobota, a więc najlepszy dzień do zorganizowana wyjazdu. Transport do Wolfsburga kosztowałby zależnie od tego ile osób weźmie w nim udział. Czym większa liczba osób, tym mniejsze przewidywane koszta. Wszystko jest jeszcze do dogadania, między innymi miejsce wyjazdu. Jedną opcją jest dojazd do jednego wspólnego punktu i stamtąd wyjazd autokarem. Możemy też pojechać kilkoma busami z różnych części Polski i po drodze zabierać ludzi z innych miejsc. Stąd prosimy Was o wstępne zapisy pod tym postem. Napiszcie w komentarzu lub pod odpowiednim postem na naszym fanpage’u na facebook’u (post pojawi się o godzinie 19:00), że jesteście chętni i w jakim mieście mieszkacie. Zdecydowanie ułatwi nam to zadanie.

Jeżeli chodzi o koszta: autobus/busy do Wolfsburga to mogą być koszta przykładowo wahające się pomiędzy 100 a max. 250zł za osobę. Może nawet cena będzie jeszcze niższa. Zależy u kogo i z jaką firmą dogadamy się w sprawie transportu. Cena biletu na mecz powinna się zmieścić w 30-35 euro. Czym więcej nas będzie, tym mniej każdy z osobna zapłaci za transport. Jako Fan Club kupujemy bilety i załatwiamy przejazd, więc Wy tylko musicie nam wpłacić pieniądze, ale o tym będziemy informować na bieżąco.

Planujemy wyjechać z Polski rano w dniu meczu i jeszcze w tym samym dniu po spotkaniu wyjechać z Wolfsburga. Czekamy na Wasze zgłoszenia a następnie będziemy informować o postępach w związku z wyjazdem.

Glück auf!