W końcu pojawia się długo oczekiwany przez Was post odnośnie wyjazdu na mecz VfL Wolfsburg vs Schalke 04. Przeczytajcie do końca, bo jest tutaj kilka bardzo ważnych informacji. Poniżej znajdziecie między innymi plan wyjazdu oraz to, co będzie konieczne do zabrania na wyjazd.

Orientacyjny plan wyjazdu:
6:00 – Ruda Śl. Godula – Siedziba Fanclubu – ul. Karola Goduli 30 (jest możliwość pozostawienia samochodu na parkingu firmy). Osoby ze Śląska ruszają stąd w kierunku Wrocławia
8:30 – 9:00 – Wrocław, restauracja McDonald’s. Adres -> aleja Karkonoska 63, 53-015 Wrocław
10:00 – 10:10 – okolice Legnicy przy autostradzie (tutaj parę osób chciało się zabrać z tych okolic. Proszę o podanie jakiegoś miejsca, które będzie odpowiednie do zabrania Was – uczestników wyjazdu z okolic Jeleniej Góry. Nie znamy dobrze tych okolic, więc chcielibyśmy usłyszeć Wasze propozycje
11:30 – 11:45 – postój na stacji Orlen niedaleko granicy
14:15 – 14:30 – krótka przerwa i postój na parkingu w Niemczech (gdzie, to się okaże w drodze)
17:00 – dojazd do Wolfsburga
21:30 – wyjazd w drogę powrotną
4:30 – Legnica
5:45 – Wrocław McDonald’s
8:00 – Ruda Śląska

PILNA INFORMACJA:
Każdy z uczestników musi wysłać następujące informacje: imię i nazwisko, miejsce wsiadania do autokaru oraz swój numer telefonu i e-maila.
Dane kontaktowe, na które musicie wysłać informacje:
e-mail: marcin@marbud04.pl
lub
Numer telefonu: 601 875 010

PILNA INFORMACJA V2

Bardzo możliwe, że na stadion będziemy musieli wejść bez barw klubowych. Na stronie VfL Wolfsburg jest o tym wyraźna informacja, że kibice gości mogą wchodzić z barwami tylko na przeznaczony dla nich sektor na trybunach. Znając niemieckie realia, zapewne na trybunach VfL będą siedzieć także kibice S04, więc gdyby okazało się, że nie będzie problemu z wniesieniem barw na stadion, możecie zabrać ze sobą dodatkowe czapki, kurtki, czy inne gadżety S04. Jest to spowodowane tym, że nasze bilety są na sektor obok „młyna” dla kibiców S04. Dlatego też, dla wszelkiego bezpieczeństwa musimy mieć ze sobą „neutralne” ubrania. Jeżeli chodzi o szaliki, które były w cenie wyjazdu, oczywiście mamy je dla Was. Po prostu w najgorszym wypadku na czas meczu będą musiały zostać one w autobusie.

Liczba osób biorących udział w wyjeździe – 22.

PROSIMY O ZABRANIE ZE SOBĄ DOWODU OSOBISTEGO!!