Nagrody dla zwycięzców typera Bundesligi zostaną niedługo wysłane, a tymczasem ruszamy z kolejną zabawą, która również polegać będzie na typowaniu wyników spotkań. Tym razem, jak zapewne się domyślacie, chodzi o Mistrzostwa Świata w Rosji. Uprzedzając pytania – będzie nagroda!
Oto rozpiska na fazę grupową:

Grupa A
14 czerwca 2018, Moskwa (Łużniki), 17:00
Rosja – Arabia Saudyjska
15 czerwca 2018, Jekaterynburg, 14:00
Egipt – Urugwaj

19 czerwca 2018, Sankt Petersburg, 20:00
Rosja – Egipt
20 czerwca 2018, Rostów nad Donem, 17:00
Urugwaj – Arabia Saudyjska

25 czerwca 2018, Samara, 16:00
Urugwaj – Rosja
25 czerwca 2018, Wołgograd, 16:00
Arabia Saudyjska – Egipt

Grupa B
15 czerwca 2018, Sankt Petersburg, 17:00
Maroko – Iran
15 czerwca 2018, Soczi, 20:00
Portugalia – Hiszpania

20 czerwca 2018, Moskwa (Łużniki), 14:00
Portugalia – Maroko
20 czerwca 2018, Kazań, 20:00
Iran – Hiszpania

25 czerwca 2018, Sarańsk, 20:00
Iran – Portugalia
25 czerwca 2018, Kaliningrad, 20:00
Hiszpania – Maroko

Grupa C
16 czerwca 2018, Kazań, 12:00
Francja – Australia
16 czerwca 2018, Sarańsk, 18:00
Peru – Dania

21 czerwca 2018, Samara, 14:00
Dania – Australia
21 czerwca 2018, Jekaterynburg, 17:00
Francja – Peru

26 czerwca 2018, Moskwa (Łużniki), 16:00
Dania – Francja
26 czerwca 2018, Soczi, 16:00
Australia – Peru

Grupa D
16 czerwca 2018, Moskwa (Otkrytije Ariena), 15:00
Argentyna – Islandia
16 czerwca 2018, Kaliningrad, 21:00
Chorwacja – Nigeria

21 czerwca 2018, Niżny Nowogród, 20:00
Argentyna – Chorwacja
22 czerwca 2018, Wołgograd, 17:00
Nigeria – Islandia

26 czerwca 2018, Sankt Petersburg, 20:00
Nigeria – Argentyna
26 czerwca 2018, Rostów nad Donem, 20:00
Islandia – Chorwacja

Grupa E
17 czerwca 2018, Samara, 14:00
Kostaryka – Serbia
17 czerwca 2018, Rostów nad Donem, 20:00
Brazylia – Szwajcaria

22 czerwca 2018, Sankt Petersburg, 14:00
Brazylia – Kostaryka
22 czerwca 2018, Kaliningrad, 20:00
Serbia – Szwajcaria

27 czerwca 2018, Moskwa (Otkrytije Ariena), 20:00
Serbia – Brazylia
27 czerwca 2018, Niżny Nowogród, 20:00
Szwajcaria – Kostaryka

Grupa F
17 czerwca 2018, Moskwa (Łużniki), 17:00
Niemcy – Meksyk
18 czerwca 2018, Niżny Nowogród, 14:00
Szwecja – Korea Południowa

23 czerwca 2018, Rostów nad Donem, 17:00
Korea Południowa – Meksyk
23 czerwca 2018, Soczi, 20:00
Niemcy – Szwecja

27 czerwca 2018, Kazań, 16:00
Korea Południowa – Niemcy
27 czerwca 2018, Jekaterynburg, 16:00
Meksyk – Szwecja

Grupa G
18 czerwca 2018, Soczi, 17:00
Belgia – Panama
18 czerwca 2018, Wołgograd, 20:00
Tunezja – Anglia

23 czerwca 2018, Moskwa (Otkrytije Ariena), 14:00
Belgia – Tunezja
24 czerwca 2018, Niżny Nowogród, 14:00
Anglia – Panama

28 czerwca 2018, Kaliningrad, 20:00
Anglia – Belgia
28 czerwca 2018, Sarańsk, 20:00
Panama – Tunezja

Grupa H
19 czerwca 2018, Sarańsk, 14:00
Kolumbia – Japonia
19 czerwca 2018, Moskwa (Otkrytije Ariena), 17:00
Polska – Senegal

24 czerwca 2018, Jekaterynburg, 17:00
Japonia – Senegal
24 czerwca 2018, Kazań, 20:00
Polska – Kolumbia

28 czerwca 2018, Wołgograd, 16:00
Japonia – Polska
28 czerwca 2018, Samara, 16:00
Senegal – Kolumbia