Niedawno na naszej stronie facebookowej informowaliśmy, że niebawem startujemy z nowym, dużym projektem.
Oto on! Nowe wydanie oficjalnego polskiego fanclubu wychodzi na światło dnia, a my zrobimy wszystko, aby Schalke zyskiwało na popularności i żebyśmy w naszym, kibicowskim gronie mogli wspólnie przeżywać emocje związane z „Królewsko-Niebieskimi”.

Do poruszenia na początek jest kilka zasadniczych kwestii organizacyjnych, więc wpis ten możemy określić jako „techniczny”, w którym przekażemy wszystkie ważne obecnie informacje.

Typer: 
Jak już informowaliśmy za pośrednictwem Facebooka, organizować będziemy typera Bundesligi, w którym do wygrania będą rozmaite nagrody zarówno w połowie jak i na końcu sezonu.
Przypominamy chętnym o zapisach pod tym linkiem: https://www.facebook.com/Schalke04Polska/photos/a.391064290997457.1073741828.391012687669284/1202554453181766/?type=3&theater. O szczegółach będziemy jeszcze informować, podobnie jak o nagrodach oraz przebiegu zabawy.

Wyjazdy: 
O tę sprawę jesteśmy dość regularnie pytani na naszej facebookowej stronie, jednak do tej pory nie byliśmy w stanie nic zorganizować. Teraz sytuacja uległa zmianie. Dlaczego? Odpowiedź w kolejnym akapicie. Planowany jest wyjazd do Berlina na mecz z Herthą, ale o szczegółach i rozwoju sytuacji informować będziemy w terminie bliższym meczowi.

Fanclub: 
Ci, którzy są z nami od kilku lat pamiętają, że wcześniej funkcjonował już polski Fanclub, którym się opiekowaliśmy. Pewne sprawy nie potoczyły sobie jednak tak, jakbyśmy sobie jako fani Schalke życzyli i niestety została nam tylko strona facebookowa, którą co prawda prowadziliśmy, ale bez miana oficjalnego fanclubu. Teraz, jak widać, powstała strona, która jest tylko małym elementem fancubu. Ten tworzony jest według procedur, będzie zarejestrowanym stowarzyszeniem, do którego każdy z nas, fanów, będzie mógł się zapisać i mieć z tego tytułu korzyści. Jedną z nich będą chociażby wspomniane już wyjazdy na mecze, lecz na tym profity się rzecz jasna nie kończą. O całej reszcie informować będziemy w swoim czasie.

Prace wciąż trwają – zarówno nad stroną internetową, na której się właśnie znajdujemy, jak i nad fanclubem, więc prosimy o cierpliwość i o wszystkim będziemy informować na bieżąco.