Ważna informacja dla wszystkich sympatyków Schalke 04!
Odebraliśmy już dokumenty rejestracyjne naszego fanclubu w Gelsenkirchen! Jesteśmy już pełnoprawnym fanclubem, który z czasem na pewno mocno się rozwinie i będzie organizował rozmaite eventy. Można zapisywać się na listę członkowską fanclubu. Niestety na razie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, czy każdy otrzyma własną kartę członkowską. Na ten temat są różne opinie, ale w każdym razie, osoby, które się zgłoszą, będą zapisane w Gelsenkirchen na liście członkowskiej. Czy na naszej stronie będą z tego jakieś korzyści? Jak najbardziej! Jako oficjalny fanclub możemy liczyć co jakiś czas na bilety na mecze Schalke lub inne fanty. Oczywiście (szczególnie na początku działalności fanclubu) nie będziemy otrzymywać dokładnie takiej ilości biletów jakie może być zapotrzebowanie (jako przykład: na mecz z Mainz zgłosi się 50 chętnych osób, jednak nasz fanclub dostanie 10 biletów) Co wtedy? Możliwe, że będą organizowane konkursy tylko dla członków fanclubu lub coś na tej zasadzie. To jeszcze będzie ustalane przez zarząd fanclubu. Z czasem, fanclub powinien zyskać też swoje akcesoria (szaliki, kubki, koszulki?) i tym podobne. Takie akcesoria będą również dostępne do nabycia, ale do tego jest jeszcze trochę czasu. Będziemy też organizować wspólne wyjazdy/wyloty na mecze i wspólne spotkania – o tym, tak jak i o innych rzeczach będziemy informować na bieżąco.
Czy są składki? – Nie – Byłoby to bardzo uciążliwe do zorganizowania aby wszystko było zgodne z prawem. Składki wiążą się z wieloma rozliczeniami, księgowościami i innymi rzeczami, na które obecnie nikt z zarządu nie miałby czasu. Fakt, że to ułatwiałoby organizowanie różnych eventów, ale damy radę i bez tego! Tyle w ramach wstępnych informacji!

Jak zapisać się do fanclubu? Wymagane dane: Imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, miejsce zamieszkania oraz Kundennummer dostępny po zalogowaniu na store.schalke04.de w zakładce Mein Konto.
Dane można już wysyłać na maila:
polen04@wp.pl

POLEN 04 – Glück auf!