Dział Fanbelange FC Schalke 04 zaprasza wszystkich kibiców w sobotę, 20 maja, od 19:04 PM do innego motywu nocy popularnej serii Nostalgia „90 minut – wieczór w Schalke”. W strefie VIP „Glückauf-Club” Veltins-Arena, odbędzie się spotkanie z większością bohaterów 1997 roku i tym razem.

Na 21,5. Euro Fighter po raz kolejny swoje umiejętności techniczne na trawniku na Veltins-Arena zaprezentuje na 20.05. mówi się kulisy. Co naprawdę wydarzyło się w tym niesamowitym sezonie? Kim byli rzecznicy i kto pistolety nastroju? Johan de Kock faktycznie strzał piątą karę w Mediolanie? Gdzie została odprawiona, a kto był uroczystość Bestia?

Co wydarzyło się w sezonie 1996/1997, każdy Königsblauen powinny być nadal dobrze reprezentowane. A „Joyride” do Kerkrade, Morza Czarnego był niebieski i biały, burzy śnieżnej w Brugia, „Fallas w Walencji,” wakacje na Teneryfie i royal blue pielgrzymki gen Mediolanu. W dniu 21 maja 1997 roku Olaf Thon pchnął Puchar UEFA w Mediolanie Nieba i 25000 Schalke wykonane w Mediolanie noc w dzień.

Wszystko Schalke może zatem czekamy na wieczór zabawy hartowanego. Wiele Euro Fighter będzie oczywiście tam i powiedzieć anegdoty o tym niesamowitym sezonie. Program będzie jak zwykle Jörg Seveneick, że wielu zwolenników jako wotum Schalke telewizora powinna być znana. Wstęp jest 5 euro.

Ci, którzy chcą uczestniczyć w tego wieczoru, proszony jest z góry przez e-mail w tradition@schalke04.de się zarejestrować. Drzwi otwarte na 18 godziny nad bramą East 2. Liczba uczestników jest ograniczona parking P7 są dostępne.