Przypominamy, że 25. stycznia 2019 roku w Berlinie odbędzie się spotkanie Bundesligi pomiędzy miejscową Herthą a Schalke 04 i z tej okazji Schalke Fan Club Polen 04 organizuje wyjazd. Koszt wycieczki to 400zł, a w tej cenie znajdują się:
-2 bilety autobusowe: do Berlina oraz powrotny,
-bilet na mecz,
-gadżety klubowe (będziemy mieć dla Was nowe szaliki oraz kalendarze klubowe na rok 2019).

Osoby, które są chcą pojechać z nami na mecz muszą wpłacić kwotę 400zł na numer konta: 14105013311000002297830743, tytułem: Wyjazd Hertha, imię i nazwisko.
Oprócz tego należy wysłać maila na adres: marcin@marbud04.pl. W treści maila prosimy o podanie danych:
-imię i nazwisko,
-numer telefonu,
-miejsce wsiadania do autokaru (Autokar wyjeżdża z Tarnowskich Gór do Rudy Śląskiej, gdzie znajduje się siedziba fanclubu ul. K. Goduli 30 i następnie wzdłuż trasy A4, przykładowy przystanek: Stacja Paliw ORLEN przy A4, Bielany Wrocławskie).

Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem samego biletu na mecz, musi wpłacić na wyżej wskazany numer konta 150zł i wspomnieć o tym przy wysyłaniu danych. Z kolei koszt samych gadżetów to 80zł.

DOPIERO WPŁATA PIENIĘDZY BĘDZIE RÓWNOZNACZNA Z POTWIERDZENIEM WYJAZDU!

Powrót z Berlina planowany jest od razu po zakończeniu spotkania. Dokładne godziny wyjazdu i powrotu nie są jeszcze znane, ustalimy je, gdy będziemy już wiedzieć ile osób bierze udział w wyjeździe i jak dużego autobusu będziemy potrzebować.

ZAPISY TRWAJĄ DO 16. GRUDNIA!

W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Glück auf!