Tradycyjnie przedstawiamy najciekawsze wypowiedzi trenera z konferencji prasowej przed meczem z Mainz.

Wagner: „Musimy zrezygnować jedynie z Benito Ramana, a pozostali są gotowi do znalezienia się w składzie na następne spotkanie. Dla trenera nie ma nic przyjemniejszego niż spory wybór i możliwość rotacji.”
Wagner: „Już przed meczem z Herthą byliśmy świadomi tego, że zaczynamy iść w dobrą stronę. Jesteśmy dopiero na samym początku naszej pracy, ale wszyscy patrzymy optymistycznie w przyszłość.”
Wagner: „Według mnie Burgi rozegrał dobre spotkanie. Zmarnował parę dogodnych sytuacji, ale nadrobił to zostawionym sercem na boisku i walką dla swoich przyjaciół z drużyny.”
Wagner: „Amine otrzymał od nas duże wsparcie i zwrócił je podwójnie, nie tylko przez dwa gole w ostatnim spotkaniu. Jest pełen chęci do gry i widać, że czuje się świetnie w naszym klubie.
Wagner: „Największym zaskoczeniem jest dla mnie Benjamin Stambouli. Fakt, że tak dobrze odnajduje się w ustawieniu z czterema obrońcami mnie bardzo zdziwił. Jestem pod wielkim wrażeniem jego gry i bardzo mnie to cieszy.”
Wagner: „Ozan Kabak trenuje już od ponad 4 tygodni z pełnym obciążeniem. Miał teraz szansę na krótki występ z Padebornem i uważam, że jest gotowy do gry na najwyższym poziomie bez żadnych przeciwwskazań.”