Już za kilka godzin czeka nas kolejne starcie z Herthą, tym razem w rozgrywkach DFB-Pokal. Sprawdźmy, co do powiedzenia przed tym spotkaniem miał trener naszego zespołu David Wagner.

O pucharowych starciach: „Moje wspomnienia z DFB Pokal praktycznie wyparowały, tyle lat już minęło. W Anglii nigdy nie doszliśmy zbyt daleko, dlatego nie skupiamy się na tym czy to ćwierćfinał czy nie, tylko na tym, aby zagrać jak najlepiej.

O rywalu: „Hertha jest bardzo nieprzyjemnym przeciwnikiem. Grają cały czas z pełną koncentracją, z mocnym pressingiem i każdą straconą piłkę nadrabiają sprintami.

O rotacjach: „Cieszę się, że mamy okazję na zmiany w składzie. Rotacja jest ważna – szczególnie jeśli chodzi o morale drużyny. Nie jesteśmy pewni składu na wtorkowy wieczór, ale każdy ma szansę wystąpić od początku spotkania.

O bramkarzach: „Schubert nadal potrzebuje trochę czasu, aby w pełni wykurować uraz. Jeśli będzie skarżył się na ból, nie wystąpi w meczu pucharowym.

O sytuacji zdrowotnej: „Oprócz Suata Serdara każdy jest gotowy do gry. Suat natomiast ma zaległości treningowe przez zderzenie w ostatnim spotkaniu i nadal odczuwa dyskomfort przy ćwiczeniach.