Już za kilka godzin Revierderby. Sprawdźmy co do powiedzenie przed meczem miał trener Manuel Baum.

Baum: Suat Serdar, Mark Uth i Ralf Fährmann nie znajdą się w składzie na derby, nadal nie wiemy ile będzie trwał powrót do pełni zdrowia każdego z nich. Cała reszta jest gotowa i nikt nie ma zaległości w treningach.
Baum: Na derby nie możemy mieć tylko planu taktycznego. Wiadomo, że jest to bardzo ważne, tym bardziej z tak mocnym przeciwnikiem – ale musimy pokazać również stronę emocjonalną. Jeśli nasi zawodnicy nie zostawią serca na boisku, nie ma mowy o pozytywnym wyniku.
Baum: Kontuzja Utha jest wielką stratą, tym bardziej, że naprawdę wracał do dobrej formy. Mamy świadomość, że nie można kreować gry wokół jednego zawodnika. Nasz skład posiada wystarczająco wysoką jakość, żeby zrekompensować kontuzję Marka.
Baum: Rönnow nabiera pewności siebie. Widać, że całe trio bramkarskie napędza się nawzajem i chłopaki czują rywalizację między sobą. Ostatnie występy były przekonujące ze strony Frederika, miejmy nadzieję, że będzie tylko lepiej.
Baum: Chłopaki nabrali lekkości na treningach, widać, że zaczynają się cieszyć piłką a nie ćwiczą za karę. Musimy teraz zrobić wszystko aby zachowywali się tak samo na boisku podczas ligi.