Zebraliśmy najważniejsze wypowiedzi trenera Huuba Stevensa przed spotkaniem z Norymbergą. Oto, co do powiedzenia miał szkoleniowiec Schalke.

Stevens: „Nabil Bentaleb powrócił już do drużyny. Sprawił na nas wszystkich bardzo dobre wrażenie, widać, że zależy mu na grze dla pierwszego zespołu. Nie wiem jeszcze, czy wystąpi w następnym spotkaniu, ale jesteśmy zadowoleni z jego postawy.”

Stevens: „Weston McKennie jest już gotowy do gry, nie odczuwa żadnego bólu. Musimy poczekać aż do ostatniej chwili co do Salifa Sane, gdyż nie wiadomo, czy dałby radę wystąpić od pierwszych minut.”

Stevens: „Uważam, że gramy co raz lepiej. Oczywiście, że wyniki są odwrotnością naszych marzeń, ale jeśli będziemy trzymać się naszej filozofii, to poradzimy sobie z obecną sytuacją. Oczekuję od wszystkich 100% zaangażowania na boisku i poza nim.”

Stevens: „Mecz z Frankfurtem bardzo nas wszystkich zabolał, ale musimy się skupić na teraźniejszości. Bardzo nam brakuje obecnie szczęścia, na które też trzeba sobie pierw zapracować.”

Stevens: „Nie obchodzi mnie średnia wieku w składzie. Jeśli uznam, że gracze z U19 i U23 są gotowi do gry w pierwszym zespole, to zobaczycie ich nazwiska na liście w piątek.”