Wczoraj miała miejsce konferencja prasowa przed meczem z Herthą. Oto najciekawsze wypowiedzi trenera.

Wagner: „W Berlinie wiele rzeczy jest zupełnie nowych. Trener, część piłkarzy i styl gry. Nie są jeszcze w 100% w rytmie meczowym, więc postaramy się to wykorzystać.

Wagner: „Gdy jesteśmy w posiadaniu piłki, musimy zacząć eliminować chaotyczne zagrania. Podczas naszej najlepszej fazy z Bayernem było widać spokój w rozgrywaniu i pomysł na rozwój akcji, tak właśnie chcemy grać.

Wagner: „Wiadomo, że w tym meczu oczekiwania są trochę inne że względu na prestiż spotkania. Dla nas natomiast każdy rywal jest równy, każdy pojedynek tak samo ważny.

Wagner: „Bardzo się cieszę, że ostatni mecz przed przerwą reprezentacyjną odbywa się w Gelsenkirchen. To dodatkowa motywacja dla chłopaków, aby zgarnąć pierwszy komplet punktów w tym sezonie.

Wagner: „Jonas Carls oraz Rabbi Matondo nadal nie uczestniczą w treningach. Nie możemy zapewnić, kiedy wrócą do ćwiczeń, ale rehabilitacja przebiega bardzo dobrze.

Wagner: „Matija Nastasić nie będzie w stanie zagrać poprzez infekcję. Nie jest to nic na tyle poważnego, że czeka go dłuższa przerwa, ale mimo wszystko wolimy nie ryzykować w tym meczu pogorszeniem jego stanu.

Wagner: „Bardzo możliwe, że Ozan Kabak znajdzie się po raz pierwszy w kadrze meczowej. Trenuje już w pełni z resztą drużyny i widać postępy.