Już w sobotę wicemistrz Niemiec wybierze się do Monachium by zmierzyć się z obecnym mistrzem! Zobaczmy co przed tym spotkaniem do powiedzenia mieli przedstawiciele Schalke:

Tedesco o Bayernie: „Nie sądzę, by posiadali jakąkolwiek słabą stronę. Będziemy musieli się skoncentrować i zagrać najlepiej jak potrafimy. Jesteśmy bardzo zmotywowani przed tym meczem!”
„Poprzednie spotkanie było zdominowane przez Bayern. Oni potrafią grać na kilka różnych sposobów. Musimy mieć jutro dobry dzień i trochę szczęścia, wówczas możemy coś ugrać.”

Tedesco o kadrze na mecz: „Nie będzie żadnych zmian kadrowych. Matjia Nastasić dochodzi do siebie, ale będziemy musieli poczekać na niego jeszcze kilka dni”

Schuster o Nastasiciu: „Nastasić pojechał na mecz do Gladbach z lekką kontuzją łydki, która się pogłębiła. Chcemy się upewnić, że nie zmieni się ona w bardzo poważny uraz, który wyłączy go z gry na dłużej”.

HeidelRudim Assauerze: „Schalke na 100% znajdzie sposób, by uczcić wkład Rudiego Assauera w rozwój klubu. Nie ma teraz jednak czasu by rozważać tę sprawę publicznie”.